Нагірянська громада
Тернопільська область, Чортківський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Дата: 13.03.2023 15:11
Кількість переглядів: 149

Нагірянська сільська рада оголошує конкурс з визначення виконавця з проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення Кадастровий номер : 6125585900:01:002:0085, площею 0,2489 га за адресою с-ще Нагірянка  вул. Т.Шевченка, 65/1, Чортківського району Тернопільської області.

 

КОНКУРСНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

 

1. Організатор конкурсу:

Нагірянська сільська рада. Місцезнаходження організатора конкурсу – 48543, Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул. О. Кобилянської, 6.

2. Підстава для проведення конкурсу, рішення 26 сесії Нагірянської сільської ради №761 «Про затвердження Положеня про конкурсний відбір виконавця робіт із землеустрою, оцінки майна (земель) та визначення виконавця земельних торів на конкурентних засадах на території Нагірняської сілької ради» та № 763 «Про надання дозволу на продаж та виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки» від 14.02.2023 року.

3. Місце і час проведення конкурсу.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 13 квітня 2023 року о 14-й годині в приміщенні Нагірянської сільської ради за адресою: 48543, Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул.      О. Кобилянської, 6, зал засідань Нагірянської сільської ради.

Термін подання конкурсних пропозицій – з 13 березня 2023 року до 14-ої години 13 квітня 2023 року.

За більш детальною інформацією стосовно подання конкурсних пропозицій необхідно звернутися до головного спеціаліста (юриста)  Нагірянської сільської ради, тел.: +380980084555, адреса: Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул. О. Кобилянської, 6

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

-заява про участь у конкурсі з відбору виконавців робіт із оцінки земель, з зазначенням контактних даних, засобів зв’язку, адреси електронної пошти;
-копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для претендента – фізичної особи-підприємця);


-копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно в ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);
-копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки.

- досвід роботи з виготовлення експертної грошової оцінки земельних ділянок;

Учасником конкурсу надаються оригінальні та (або) засвідчені в установленому законодавством порядку копії таких документів:

- заява про участь у конкурсі із визначенням повного найменування, реквізитів, спеціалізації претендента, який виявив бажання брати участь у конкурсі;

- обґрунтована інформація про компетенцію та досвід роботи з експертної грошової оцінки земельних ділянок;

5. Учасниками конкурсу надаються оригінальні або копії документів, які підтверджують відповідність кваліфікаційним вимогам, що зазначені у пункті 4 цієї конкурсної документації.

6. Вимоги до конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої особи учасника, прошита, пронумерована, у запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (з зазначенням назви конкурсу). Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розкриваються на засіданні комісії.

конкурсна пропозиція в запечатаному конверті має містити пропозицію про вартість виконаних робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях);

Претенденти подають конкурсну документацію до сільської ради особисто або через засоби поштового зв’язку. Конкурсна документація подається в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (з зазначенням назви конкурсу). Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розкриваються на засіданні комісії.

7. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція надається особисто або надсилається поштою на адресу Нагірянської сільської ради (48543, Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул. О. Кобилянської, 6, зал засідань Нагірянської сільської ради) у конверті, на якому зазначається повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, код ЄДРПОУ учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Термін надання конкурсних пропозицій – з 13 березня 2023 року до 14-ої години 13 квітня 2023 року.

9. Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 13 квітня 2023 року о 14-й годині в приміщенні Нагірянської сільської ради за адресою: 48543, Тернопільська область, Чортківський район, с-ще Нагірянка, вул. О. Кобилянської, 6, зал засідань Нагірянської сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь